Kategorie

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Referencje

 • Rafał Berdys

  Dotychczasowa współpraca przebiegała bez zastrzeżeń. Zawsze można liczyć na cenne porady odnośnie sprzętu jak i całej branży związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy. Ceny również konkurencyjne. Polecam !

 • Mariusz Kuczera

  Profesjonalny doradca z szeroką specjalistyczną wiedzą. Rzetelna obsługa klienta, czas reakcji na zamówienia oraz sposób realizacji zamówień perfekcyjne. Firma sprosta każdemu wyzwaniu.

 • Andrzej Pasek

  Firma z XXI wieku. Stuprocentowa słowność , co dzisiaj niestety należy do rzadkości. Słowa uznania. Polecam.

 • Wojciech Bandrowczak

  Szybko, sprawnie i profesjonalnie! Bardzo dobry kontakt, oraz fachowe porady telefoniczne w celu wybrania odpowiedniego towaru. POLECAM !!!

 • Maciej Pawlak

  Pierwszorzędny towar, profesjonalna obsługa i szybka wysyłka! Gorąco polecam.

 • Wojciech Szczepski

  Tak to powinno wyglądać - pełna profeska - POLECAM

 • Tomasz Morzyszek

  Profesjonalne i innowacyjne podejście do BHP. Zachęcam do kontaktu. Polecam do współpracy.

 • Arkadiusz Dziębowski

  Firma gwarantuje profesjonalna obsługę i doradztwo techniczne oraz zapewnia wysoka jakość świadczonych usług.

 • Arek Kurnyta

  Transakcja przebiegła pomyślnie i szybko po kupieniu przedmiotu następnego dnia już go miałem. Bardzo polecam.

 • Artur Wakuła

  Rewelacja, tak jak firma. Profesjonaliści w każdym calu. BARDZO POLECAM

 • Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach

  Firma w swojej działalności charakteryzuje się terminowością dostarczanych towarów, fachowością przedstawianych ofert oraz elastycznością w negocjacjach. Z całym przekonaniem możemy polecić firmę Normes jako rzetelnego dostawcę.

 • Piotr Dobrzyński

  Profesjonalna i szybka obsługa. Sprzedający zna się na tym co sprzedaje. Jednym słowem - POLECAM

 • Anna Biernaczyk

  Super ! Natychmiastowa odpowiedź i bardzo szybka wysyłka. Szczerze polecam

 • Grzegorz Piątkowski

  Udane zakupy, szybka wysyłka. Zadowolenie z towaru. Szczerze polecam !!!

 • Kapituła konkursu LAUR Eksperta

  Certyfikat „Laur Eksperta” potwierdza, iż w opinii Komisji marka poddana ocenie spełnia wysokie kryteria w dziedzinie jakości i użyteczności rynkowej.

 • Agnieszka Wolińska

  tak szybkiej dostawy się nie spodziewałam :-)

 • Arkadiusz Miążek

  Bardzo solidna,  kompetentna i pomocna obsługa. Towar zgodny z opisem i wysłany terminowo. Gorąco polecam

 • Iwona K.J.

  Polecam, dobry kontakt ze sprzedawcą, profesjonalna obsługa.

 • Kasia Kamizela

  Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi i produkty firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w każdym zakresie.

Dostawa 24 godziny miernik Microtector II G450 kontroluje cztery gazy, tak metan, tlenek węgla, siarkowodór i tlen.
Zakaz kopiowania / No copying

Miernik wielogazowy Microtector II G450

G450

24 godziny

Nowy produkt

Detektor wielogazowy Microtector II G450 kontroluje jednocześnie cztery gazy, takie jak metan, tlenek węgla, siarkowodór i tlen.

Więcej szczegółów

4 366,50 zł brutto

Więcej informacji

Microtector II G450 został zaprojektowany specjalnie do ochrony osobistej przed zagrożeniami gazowymi. Jego solidna konstrukcja pozwala na wykorzystanie go w wielu zastosowaniach, takich jak przemysł stalowy, rafinerie, budowa kanałów i straż pożarna. Ten kompaktowy detektor wielogazowy monitoruje do czterech gazów jednocześnie. W tym celu G450 jest wyposażony w tonowy czujnik ciepła dla gazów palnych i oparów (od 0 do 100% LEL) oraz 3 czujniki elektrochemiczne dla gazów toksycznych, a także tlenu.

Microtector II G450 kontroluje jednocześnie cztery gazy, takie jak metan, tlenek węgla, siarkowodór i tlen. Wybór różnych czujników o długiej żywotności sprawia, że detektor wielogazowy jest niezawodnym i wszechstronnym towarzyszem codziennej pracy w środowiskach o spodziewanym zagrożeniu gazowym. Opcjonalnie można również podłączyć pompę elektryczną, aby z bezpiecznej odległości nadzorować zamknięte przestrzenie i pojemniki.

Bezpieczeństwo i obsługa
Microtector II G450 jest certyfikowany do użytku w strefie Ex 1. Jest również wodoszczelny i pyłoszczelny zgodnie z klasą ochrony IP67, co sprawia, że to urządzenie do wykrywania 4 gazów nadaje się do wymagających zastosowań. Obudowa wykonana z gumowanego poliwęglanu chroni urządzenie przed wstrząsami i wibracjami. Nagradzane wzornictwo, niewielka waga i krokodylkowy klips zapewniają optymalny komfort noszenia. Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą trzech przycisków i kolorowego, podświetlanego wyświetlacza, który w razie potrzeby można powiększyć i obrócić o 180 stopni. W przypadku słabego oświetlenia dostępny jest opcjonalny moduł baterii z latarką w wykonaniu przeciwwybuchowym.

Alarm i żywotność baterii
W przypadku przekroczenia pewnego progu, G450 ostrzega użytkownika na trzy sposoby: sygnałem świetlnym, wibracją (opcja) i głośnym klaksonem (103 db(A)). Czas pracy wynosi do 170 godzin, w zależności od tego, czy używany jest moduł baterii NiMH czy moduł baterii alkalicznej, a także w zależności od trybu pracy i wyposażenia czujnika. Opcjonalna pompa posiada własne zasilanie i dlatego nie skraca czasu pracy urządzenia. Przy odległości zasysania do 100 metrów możliwa jest ciągła praca pompy do 10 godzin.

Akcesoria
Stacja dokująca DS400 może być używana do ładowania, kalibracji i regulacji detektora wielogazowego G450. Inteligentną pompę G400-MP2 można podłączyć w celu wykonywania swobodnych pomiarów. Oprócz ładowania i kalibracji, inteligentna nakładka ładowarki umożliwia przesyłanie zapisów z rejestratora danych do komputera.