Kategorie

Referencje

 • Rafał Berdys

  Dotychczasowa współpraca przebiegała bez zastrzeżeń. Zawsze można liczyć na cenne porady odnośnie sprzętu jak i całej branży związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy. Ceny również konkurencyjne. Polecam !

 • Mariusz Kuczera

  Profesjonalny doradca z szeroką specjalistyczną wiedzą. Rzetelna obsługa klienta, czas reakcji na zamówienia oraz sposób realizacji zamówień perfekcyjne. Firma sprosta każdemu wyzwaniu.

 • Andrzej Pasek

  Firma z XXI wieku. Stuprocentowa słowność , co dzisiaj niestety należy do rzadkości. Słowa uznania. Polecam.

 • Wojciech Bandrowczak

  Szybko, sprawnie i profesjonalnie! Bardzo dobry kontakt, oraz fachowe porady telefoniczne w celu wybrania odpowiedniego towaru. POLECAM !!!

 • Maciej Pawlak

  Pierwszorzędny towar, profesjonalna obsługa i szybka wysyłka! Gorąco polecam.

 • Wojciech Szczepski

  Tak to powinno wyglądać - pełna profeska - POLECAM

 • Tomasz Morzyszek

  Profesjonalne i innowacyjne podejście do BHP. Zachęcam do kontaktu. Polecam do współpracy.

 • Arkadiusz Dziębowski

  Firma gwarantuje profesjonalna obsługę i doradztwo techniczne oraz zapewnia wysoka jakość świadczonych usług.

 • Arek Kurnyta

  Transakcja przebiegła pomyślnie i szybko po kupieniu przedmiotu następnego dnia już go miałem. Bardzo polecam.

 • Artur Wakuła

  Rewelacja, tak jak firma. Profesjonaliści w każdym calu. BARDZO POLECAM

 • Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach

  Firma w swojej działalności charakteryzuje się terminowością dostarczanych towarów, fachowością przedstawianych ofert oraz elastycznością w negocjacjach. Z całym przekonaniem możemy polecić firmę Normes jako rzetelnego dostawcę.

 • Piotr Dobrzyński

  Profesjonalna i szybka obsługa. Sprzedający zna się na tym co sprzedaje. Jednym słowem - POLECAM

 • Anna Biernaczyk

  Super ! Natychmiastowa odpowiedź i bardzo szybka wysyłka. Szczerze polecam

 • Grzegorz Piątkowski

  Udane zakupy, szybka wysyłka. Zadowolenie z towaru. Szczerze polecam !!!

 • Kapituła konkursu LAUR Eksperta

  Certyfikat „Laur Eksperta” potwierdza, iż w opinii Komisji marka poddana ocenie spełnia wysokie kryteria w dziedzinie jakości i użyteczności rynkowej.

 • Agnieszka Wolińska

  tak szybkiej dostawy się nie spodziewałam :-)

 • Arkadiusz Miążek

  Bardzo solidna,  kompetentna i pomocna obsługa. Towar zgodny z opisem i wysłany terminowo. Gorąco polecam

 • Iwona K.J.

  Polecam, dobry kontakt ze sprzedawcą, profesjonalna obsługa.

 • Kasia Kamizela

  Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi i produkty firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w każdym zakresie.

Maski pełnotwarzowe

Maski pełnotwarzowe firm Climax, Spasciani, OxyPro należąy do sprzętu oddechowego chroniącego układ oddechowy. W sprzęcie oczyszczającym powietrze jest wdychane i przepływa przez element oczyszczający taki jak pochłaniacze Climac seria 725 Spasciani model 202, 202. Filtr lub elementy oczyszczające samodzielnie nie stanowią ochrony układu oddecho...

Maski pełnotwarzowe firm Climax, Spasciani, OxyPro należąy do sprzętu oddechowego chroniącego układ oddechowy. W sprzęcie oczyszczającym powietrze jest wdychane i przepływa przez element oczyszczający taki jak pochłaniacze Climac seria 725 Spasciani model 202, 202. Filtr lub elementy oczyszczające samodzielnie nie stanowią ochrony układu oddechowego. Dopiero do połączeniu z maską stanowią sprzęt o odpowiedniej skuteczności. Maski mogą występować w wersji bez dodatkowego wspomagania przepływu powietrza )maski podciśnieniowe) lub ze wspomaganiem ( maski nadciśnieniowe). Maski pęlnotwarzowe Climax Spasciani stanowią ochronę o maksymalnej skuteczności. Maksymalny dopuszczalny przeciek skażonej atmosfery jest na poziomie zaledwie 0,05%. Dodatkowo maska pełnotwarzowa zabezpiecza oczy i twarz użytkownika, co powoduje, że należy ją zalecać do stosowania w przypadku wystąpienia zanieczyszczeń wymagających jednocześnie ochrony układu oddechowego , oczu i twarzy. Maska pełno twarzowa wielokrotnego użytku Climax 731-R 731-S i Climax 732-N wygodna w noszeniu i prosta w obsłudze. Komfortowy zawór wydechowy zwiększa wytrzymałość i jest łatwy w utrzymaniu czystości, system złącza bagnetowego, który umożliwia podłączenie szerokiego asortymentu podwójnych filtrów które chronią przed gazami, pyłami i parami w zależności od potrzeb. Maska Sasciani TR 2002 CL2 Spasciani TR82 CL3  Jest miękka i wykonana z nieuczulającego silikonu - część twarzowa.
Cało twarzowy wizjera jest bardzo lekki - 400 g., zapewnia wysoki komfort. Szyba wykonana z poliwęglanu zapewnia odporność na zarysowania i uderzenia - B oraz szerokie pole widzenia. Taśmy nagłowia z czterema taśmami łatwe do zakładania i zdejmowania, zawór wydechowy kierujący wydychane powietrze w dół zapewnia mniejsze opory wydechu i kumulowanie ciepła i potu, jest łatwiejsze oddychanie, a także eliminuje wibracje zaworu i ilość miejsc gdzie gromadzi się brud.Maska polygard FFS680 jest prosta w użyciu, lekka oraz bardzo wygodna w noszeniu, dzięki temu zapewnia komfortową pracę bez zmęczenia, nawet przez długi czas jej użytkowania. Silikonowe uszczelnienie w masce FFS680 nie powoduje dyskomfortu ani wrażenia ucisku, a dobrze wyważone nagłowie z czterema taśmami, zapewnia zarówno bardzo łatwe zakładanie, jak i ściąganie pełnotwarzowej maski ochronnej. Maska pełnotwarzowa Oxypro X8 została wyposażona w specjalny i innowacyjny system tzw. złączabagnetowego, który umożliwia podłączenie do niej szerokiego asortymentu lekkich, podwójnych elementów oczyszczających. Ich zadaniem jest skuteczna ochrona operatora przed różnego rodzaju pyłami, parami oraz gazami, dostosowanych w zależności do indywidualnych potrzeb użytkownika,Maska całotwarzowa Oxypro X8 maska pełna jest lekka, dzięki czemu można używać jej przez dłuższy czas bez uczucia zmęczenia. Zapewnia szerokie pole widzenia, a silikonowe uszczelnienie twarzy zapewnia wysoki poziom komfortu.Maska pełnotwarzowa spełnia normę EN148 tzn Sprzęt ochrony układu oddechowego Maski - Wymagania, badanie, znakowanie.

Więcej

Maski pełnotwarzowe Jest 108 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 108 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 108 elementów