Profesjonalna ochrona podczas oprysków

piątek, 08.03.2019

Sezon oprysków już za moment, dlatego proponujemy naszym Klientom modelowe rozwiązanie dla rolnictwa, ogrodnictwa i leśnictwa przy pracach chemizacyjnych. Powinno stać się obowiązkowym wyposażeniem każdego pracownika. Chcemy też zaznaczyć, że rozwiązanie jest właściwym do stosowania zarówno przy opryskach maszynowych jak i indywidualnych.

IZOC czyli Indywidualny Zestaw Ochrony Chemicznej OPRYSK został stworzony, z myślą o profesjonalnym zabezpieczeniu osób wykonujących pracę z użyciem środków chemicznych i pestycydów. Jest skierowany między innymi do pracowników rolnych, ogrodniczych i leśnych, gdzie kontakt bezpośredni i pośredni z chemią może powodować narażenie zdrowia. Zalecany również do prac dezynfekcyjnych, dezynsekcyjnych i deratyzacyjnych. Zabezpiecza drogi oddechowe, oczy, ręce oraz skórę przed szkodliwym działaniem, w zakresie norm przywołanych dla poszczególnych elementów zestawu. Gotowy na profesjonalne wyzwania.

Zestaw pozwala na pełne zabezpieczenie jednej osoby na czas wykonywania swoich obowiązków.

KONTAKT Z ŚRODKAMI CHEMICZNYMI STANOWI NIEBEZPIECZEŃSTWO DLA ZDROWIA.
POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRZEPISAMI I ZASADAMI BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY.

Jeśli jesteście zainteresowania zaproście naszego przedstawiciela, by przedstawił prezentację i prewencyjnie przygotował Waszych pracowników.

Zestawy OPRYSK są dostępne w naszym sklepie internetowym tutaj

WYSYŁKA DO 24 GODZIN

transport GRATIS! przy zakupach powyżej 600,00 zł