untitled-truecolor-01

OPRYSKI – Indywidualny Zestaw Ochrony Chemicznej IZOC

niedziela, 11.03.2018

Sezon oprysków i chemizacji przed nami, dlatego modelowe rozwiązanie dla rolnictwa, ogrodnictwa i leśnictwa przy pracach chemizacyjnych powinno stać się obowiązkowym wyposażeniem każdego pracownika. Chcemy też zaznaczyć, że rozwiązanie jest właściwym do stosowania zarówno przy opryskach maszynowych jak i indywidualnych. O wszystkich zagrożeniach związanych z pestycydami mówimy na naszych szkoleniach.

KONTAKT Z ŚRODKAMI CHEMICZNYMI STANOWI NIEBEZPIECZEŃSTWO DLA ZDROWIA.
POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRZEPISAMI I ZASADAMI BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY.

IZOC-1, IZOC-02, IZOC-3 masz wybór, skorzystaj z ochrony opracowanej przez specjalistów sklepu agrobhp.pl

Indywidualny Zestaw Ochrony Chemicznej OPRYSK ULTRA+ został stworzony, z myślą o profesjonalnym zabezpieczeniu osób wykonujących pracę z użyciem środków chemicznych i pestycydów.Jest skierowany między innymi do pracowników rolnych, ogrodniczych i leśnych, gdzie kontakt bezpośredni i pośredni z chemią może powodować narażenie zdrowia. Zalecany również do prac dezynfekcyjnych, dezynsekcyjnych i deratyzacyjnych. Zabezpiecza drogi oddechowe, oczy, ręce oraz skórę przed szkodliwym działaniem, w zakresie norm przywołanych dla poszczególnych elementów zestawu. Gotowy na profesjonalne wyzwania.

Zestaw pozwala na pełne zabezpieczenie jednej osoby na czas wykonywania swoich obowiązków.

Opis zestawu OPRYSK ULTRA+:

Silikonowa maska pełnotwarzowa z wizjerem wykonanym z poliwęglanu odpornego na zadrapania. Pięciopunktowy system zapięć ułatwia zakładanie i zdejmowanie maski. Doskonałe doszczelnienie i delikatność w dotyku zapewnia komfort pracy, w każdych warunkach i bezpieczeństwo użytkownika. Panoramiczny wizjer zwiększa widoczności. Wykonana z lekkich, wysoce odpornych materiałów, nie wpływających ujemnie na zdrowie użytkownika. Przez cały okres użytkowania zapewnia maksymalną ochronę.

Pochłaniacze wielorazowe typu ABEK1 zapewnia ochronę przed parami i gazami organicznymi i nieorganicznymi, parami i gazami kwaśnymi, amoniakiem i jego pochodnymi, a także mieszaninami substancji.

Wyjątkowo lekki komfortowy kombinezon będący ochroną przed niebezpiecznym substancjami chemicznymi.
Tkanina PP/PE – polipropylen z powłoką polietylenową, 63g/m.2 Szwy szyte i klejone taśmą dla dodatkowej ochrony przed cieczami. Kaptur kombinezonu wykonany z trzech kawałków, dwuczęściowy klin w kroku. Podwójny oraz dwustronny zamek błyskawiczny z zaklejaną patką. Otwór i elastyczne uszczelnienie kaptura pozwalają nosić różnego rodzaju maski i inny sprzęt ochrony dróg oddechowych. Elastyczne ściągacze w talii, rękawach i nogawkach.

Rękawice wykonane zostały z innowacyjnego związku nitrylu bez wosków, silikonu czy plastyfikatorów. Zapewniającego wyjątkowe właściwości chemiczne i mechaniczne, komfort oraz zręczność manualną. Ich odporność na przebicie, w porównaniu z jednorazowymi rękawicami z lateksu lub PCW, jest aż trzykrotnie wyższa. Są lżejsze, a jednocześnie bardziej bezpieczne i trwałe. Lepszy komfort termiczny. Wykończenie części palcowej posiada specjalną teksturę zapewniającą doskonały chwyt.

Zestawy IZOC są dostępne w naszym sklepie internetowym tutaj

WYSYŁKA DO 24 GODZIN

transport GRATIS! przy zakupach powyżej 600,00 zł