TR2002 DoubleUse

Dwufunkcyjna Maska Spasciani DOUBLE USE

wtorek, 08.05.2018

Maska pełnotwarzowa TR 2002 z zaworem podwójnego stosowania. Zgodnie z DIN 58600 może być stosowana w nadciśnieniu z aparatami powietrznymi Spasciani wyposażonymi w zawór typu BN oraz standardowego złącza śrubowego, zgodnie z normą EN 148-1 może być stosowana w podciśnieniu dla filtrów standardu RD 40×1/7″. Maksymalnej wielkości wizjer panoramiczny o szerokim kącie widzenia pozwalający na widzenie peryferyjne.

Maska zapewnia komfortową pracę w każdych warunkach, nie krępując ruchów i nie ograniczając widoczności. Przez cały okres użytkowania zapewnia maksymalną ochronę. Maska zakwalifikowana w klasie 3 odporności termicznej (działanie kaskadą ognia)

Korpus maski TR 2002 wykonany jest z gumy odpornej na starzenie i kruszenie tzw. EPDM łatwo dopasowuje się do twarzy użytkownika i zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Odpowiednio zaprojektowany kształt i materiał zapewniają szczelność styku maski z twarzą. W korpusie umieszczony jest znormalizowany zawór podwójnego stosowania zarówno podciśnieniowego jaki i nadciśnieniowego.

Maska Spasciani TR2002 Double Use jest dostępna w naszym sklepie internetowym tutaj

WYSYŁKA DO 24 GODZIN

transport GRATIS! przy zakupach powyżej 600,00 zł